Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Детски филмчета

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Детски филмчета Empty
ПисанеЗаглавие: Детски филмчета   Детски филмчета Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 4:00 pm

Аз явно като най-голямото дете тука много обичкам да си гледкам детски филмчета. Въпреки,че като се замисля сегашните изобщо не могат да се сравняват с тия от едно време.
Най-любимото ми беше "Смехураните". ( Ако някой случайно го намери или знае къде мога да го потърся,моля да ми каже! С най-голямо удоволствие бих изгледала всички серии! )
Сестрата спомена и "Костенурките нинджа". Дам..........особено първите серии, тея най-старите, бяха върхът! Даже и плакат имахме в стаята. А юлбимец си ми беше Микеланджело - първо имената и на двамата започват с "М" и двамата си падаме някак си по пицата и освен това си беше той един такъв остроумничък, пък и той си боравеше с нунчакото (ако така точно беше думата ) а то най-си ми харесваше!.....
Друго любимо ми беше и "Мечетата с нежни сърца". Не се смейте Suspect! А ма не че серииките бяха лоши, но най-първо имаше едно филмче от час и половина някъде......И него ако някой може да ми го намери..........
Дам явно доста съм се вдетинила......Затова стига толкова детски лигавщини за днеска.....
Върнете се в началото Go down
Altassar
Stormbringer
Altassar


Male
Брой мнения : 153
Местоположение : Kофите
Принадлежност : Damner
Registration date : 16.11.2007

Детски филмчета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски филмчета   Детски филмчета Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 7:36 pm

Том и Джери Рулира. И Ну Погоди. А иначе от "Костенурките..." най-ме кефеше Сплинтър. Smile

И Леонардо ест...

Смехораните съм ги търсил във връзка с един друг форум и ми излезнаха само некви интрота...
Върнете се в началото Go down
https://fancy.bulgarianforum.net
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Детски филмчета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски филмчета   Детски филмчета Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 8:46 pm

Абре вие сте много дърти Laughing Аз защо тия Смехуранчета не си ги спомням Smile Май имам някъв блед спомен де, ама прекалено блед...

Сис, не ти ли харесваше и на тебе най-много Леонардо? Понеже беше един такъв смел и умен? Smile Микеланджело си кърти - пица и партита Smile И освен, че си ръсеше лафчета си беше много сладичко глуповат Very Happy ("Глуповат" - ебати думата Smile ) Ше пробвам и аз да потърся филмчетата.

Мечетата с нежни/със снежни :Р сърца...и техните братовчеди Very Happy Веднъж гледахме един 'пълнометражен' филм с тях и те там имаха братчеди с нежни сърца, ама лъвчета, маймунки и бла-бла и беше много странно, но изведнъж ме домързя да разкажа историята, пък и тя няма да ви се стори толкова готина като е написана и като не сте го гледали..

Някой може да потърси и Мариан Първата...беше много яко Smile И Пиф и Еркюл Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Silverthorn
Виконт
Silverthorn


Male
Брой мнения : 124
Age : 39
Местоположение : Виена, Австрия
Принадлежност : Мой си
Registration date : 17.11.2007

Детски филмчета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски филмчета   Детски филмчета Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 1:56 pm

Подкрепям Мариан Първата... и Пиф и Еркюл! И Леонардо... с двата меча.. изверг и половина. А тия мечета имат хиляда и петстотин различни истории, с оня боклук повелителя на мрака и капризната му щерка... обаче Beastly (онуй таласъморкестото) направо разбиваше. И Барбароните и Фердо мравката... Обаче Том и Джери... просто нямат равни. Даже имат Оскар за най-добра анимация от '74-та или беше '54-та... абе от едно време. Иху!
Върнете се в началото Go down
http://bioramblings.blogspot.com
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Детски филмчета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски филмчета   Детски филмчета Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 3:00 pm

А ми " Мечето Ръкспин" и ония гадняра как се казваше.............и помошника му Злобльо ли Зъбльо ли беше...???И един магьосник май имаше....И едно от най готините неща дето си спомням е тоя момент, където мечето е при магьосника и той в една кула или една гъба живееше незнам и тоя лошия ги стреляше с един топ и мечето се стресна, а магьосника каза, че страшно щяло да стане ако започне да се мери в нещо друго - до тогава няма опасност да ги оцели Laughing
Върнете се в началото Go down
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Детски филмчета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски филмчета   Детски филмчета Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 3:12 pm

А сега се сетих за "Тайнствените златни градове", щото чух песничката Smile Ето тука може да я чуете и да видите как започваше филмчето Smile
А други детски филмчета, обаче не серийки най-любимо си ми е "Всички кучета отиват в рая" (like duh!) с Чарли Баркин и дакелчето Ичи...аз и сега мога да си рева на това филмче. И "Спасители в Австралия" беше много яко с едни мишки, едната мацка се казваше Бланка Smile, и те трябваше да спасят едно момченце от един бракониер...

А най-яко ми беше като се разболявах като малка, щото по цял ден лежах в хола и гледах детски Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Детски филмчета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски филмчета   Детски филмчета Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 3:51 pm

А спомняте ли си "Бенджи,Закс и звездния принц" ? Ако си го спомняте и спомените са хубави - останете си с тях и забравете,че може да си ги свалите серииките и да ги гледате пак!Щото аз направих тая фатална грешка и гледах не 1, а 2 серии и после само силният ми дух и воля ме спасиха от това да скоча от прозореца (живея на партера bounce ),но не това е важното в тоя случай - психиката ми бе трайно повредена!...

Така, че деца - пазете се!
Върнете се в началото Go down
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Детски филмчета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски филмчета   Детски филмчета Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 3:55 pm

Ахахахах, ще се пазим Smile А това така го каза "живея на партера" все едно си Карлсон от покрива Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Sponsored content





Детски филмчета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски филмчета   Детски филмчета Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Детски филмчета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Други :: Филми-
Идете на: