Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Diablo III

Go down 
+3
Johny
Melissandre
Ayradyss
7 posters
АвторСъобщение
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Diablo III Empty
ПисанеЗаглавие: Diablo III   Diablo III Icon_minitimeСря Юли 02, 2008 11:14 am

Никога не съм играла Diablo и почти идея си нямам за кво става въпрос Very Happy Ама cinematic teaser-a изглежда много яко Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Diablo III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Diablo III   Diablo III Icon_minitimeСря Юли 02, 2008 12:44 pm

О даааа.....гледах го това и е много яко....направо жестоко ......ама като поразгледаш по-подробно расите и т.н не може маи с нищо да ме впечатли.... Suspect


Последната промяна е направена от Melissandre на Сря Яну 14, 2009 2:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Johny
Селяк
Johny


Male
Брой мнения : 10
Местоположение : In your mind
Registration date : 20.11.2007

Diablo III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Diablo III   Diablo III Icon_minitimeЧет Юли 31, 2008 12:47 pm

Diablo II -> mindless hack&slash игра. Основава се на максимален брой кликове с мишка за единица време (броят се и ляв и десен клик), почти константно гриндене на Bail&Diablo и черепчето в червения портал (не му помня името) за айтеми. И освен всичко друго, това беше първата игра която играх в интернетУ

След това кратко резюме следва да кажа, че играта не може да впечатли някой, който е играл WoW с разнообразие от раси, класове, скилове и т.н.
Сама по себе си обаче играта е... както някои познати казват "краят на социалния ми живот".

С which doctor-a Blizz. вкарват един нов клас герой, променена е системата за използване на скилове и като цяло интерфейса изглежда доста по-различно (duh.... бая години минаха от LOD на сам).

Въпреки, че на мене си ми харесваше и допотопната графика на старото диабло нямам търпение да пробвам новата графика на 22" Smile
Върнете се в началото Go down
Hukooo
Moderator
Hukooo


Male
Брой мнения : 6
Registration date : 13.01.2009

Diablo III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Diablo III   Diablo III Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 1:58 am

диаблото умре. да вадят стар крафт 2 че взе да ми омръзва ЛоЛ-а Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Diablo III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Diablo III   Diablo III Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 2:27 am

Hukooo написа:
...че взе да ми омръзва ЛоЛ-а Rolling Eyes

Какво?! Тии...сериозно ли? Леле, леле, накъде отива този свят. Сигурен ли си, че си ми добре? Neutral Това да не е някакъв нов вирус, който "ходи по геймърите"? И ги кара да не им се играе...ако е така сме обречени. Или ги кара дааа... "get a life" и да забравят, че си имат много Smile
/off
Сууупер як аватар Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Lembata
Сър
Lembata


Male
Брой мнения : 33
Age : 33
Местоположение : Тъмната страна на Слънцето
Принадлежност : Бог
Registration date : 28.07.2008

Diablo III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Diablo III   Diablo III Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 4:34 pm

Ayradyss написа:
Hukooo написа:
...че взе да ми омръзва ЛоЛ-а Rolling Eyes

Какво?! Тии...сериозно ли? Леле, леле, накъде отива този свят. Сигурен ли си, че си ми добре? Neutral Това да не е някакъв нов вирус, който "ходи по геймърите"? И ги кара да не им се играе...ако е така сме обречени. Или ги кара дааа... "get a life" и да забравят, че си имат много Smile
/off
Сууупер як аватар Very Happy
Мене ме е страх, че ме е хванал защото спрях Wow-а.
Върнете се в началото Go down
Anox
Селяк



Male
Брой мнения : 1
Registration date : 15.01.2009

Diablo III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Diablo III   Diablo III Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 4:37 pm

Аз съм сигурен, че Diablo 3 отново ще вдигне летвата много високо, причините са няколко: 1 Аз не си спомням заглавие на Blizzard което да не е нещо ново и завладяващо. 2 Само от досега пуснатите макар и малко филмчета се вижда колко са наблегнали на реалистичната физика на играта, представете си какво остава за всичко друго ...
Върнете се в началото Go down
Lembata
Сър
Lembata


Male
Брой мнения : 33
Age : 33
Местоположение : Тъмната страна на Слънцето
Принадлежност : Бог
Registration date : 28.07.2008

Diablo III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Diablo III   Diablo III Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 2:03 am

Anox написа:
Аз съм сигурен, че Diablo 3 отново ще вдигне летвата много високо, причините са няколко: 1 Аз не си спомням заглавие на Blizzard което да не е нещо ново и завладяващо. 2 Само от досега пуснатите макар и малко филмчета се вижда колко са наблегнали на реалистичната физика на играта, представете си какво остава за всичко друго ...
Ми те тези който не са нови и завладяващи не се и помнят. Въвпреки че за мене Warcraft е наи великата поредица Близз имат много боклуци. Дори имената не им помня вече само помня, че са на Близз.
Върнете се в началото Go down
Nazghoul
Селяк
Nazghoul


Male
Брой мнения : 4
Registration date : 10.02.2009

Diablo III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Diablo III   Diablo III Icon_minitimeНед Фев 15, 2009 11:25 pm

WoW съкс :/ 4 години бях "no lifer", а в момента ми е супер.. без World of Wacraft имам ужасно много свободно време, но няма как да не отбележа, че понякога ми липсва на max, особено тбц-то или пре-тбц.Точно преди да излезне wotlk айде деар Nazghoul (това ми е героя) b-bye (: Дори смятах да го делна тоз робот почти фул т6 etc. Ма.. Very Happy Та говорехме за Diablo III епа ше се играе, как...очакваме се по готини неща, шь е 2009 сме (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Diablo III Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Diablo III   Diablo III Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Diablo III
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Други :: Игри-
Идете на: