Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Drizzd Do'Urden

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Milamber
Селяк
Milamber


Male
Брой мнения : 15
Принадлежност : Dark Elf
Registration date : 19.10.2008

Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 6:19 pm

Aaaa него подминавайте този герой.....
Върнете се в началото Go down
Lembata
Сър
Lembata


Male
Брой мнения : 33
Age : 32
Местоположение : Тъмната страна на Слънцето
Принадлежност : Бог
Registration date : 28.07.2008

Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 8:59 pm

Ми много Инфо даде за него. Чак го знам вече.
Върнете се в началото Go down
Milamber
Селяк
Milamber


Male
Брой мнения : 15
Принадлежност : Dark Elf
Registration date : 19.10.2008

Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitimeСря Окт 22, 2008 6:48 pm

Smile той е мрачен елф - философ. книгите за него са "Трилогия за мрачния елф",
"Долината на мразовития вятър", "Наследството на мрака" , и сега излизат нови . Самия елф е много як герой , избягва от гадната си раса и излиза на повърхността.
Където постояно излизат много гадостти. Общо взето всичките му приключения са много инересни и си заслужава да се прочетат книгите. Лично на мен той е един от фаворитите ми.

Хора някой знаели въобще кой е това !?
Върнете се в началото Go down
Lembata
Сър
Lembata


Male
Брой мнения : 33
Age : 32
Местоположение : Тъмната страна на Слънцето
Принадлежност : Бог
Registration date : 28.07.2008

Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 8:44 am

Ето толкова ли беше трудно. Иначе не съм чел тези книги, но за да ти е от любимите герои сигурно си заслужава.
Върнете се в началото Go down
Milamber
Селяк
Milamber


Male
Брой мнения : 15
Принадлежност : Dark Elf
Registration date : 19.10.2008

Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 10:25 am

Увлекателна е, и то доста стига да ти допадне. Мен ми беше трудно само с първата книга на първата поредица. Нали знаеш, докато се задвижат нещата и т.н. После дойде истинското удоволствие... Smile

Ayradyss: Ако напишеш още нещо на латиница ще те набия!!! Smile
Върнете се в началото Go down
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 4:14 am

Трилогия за Мрачния елф.
Те това искам да го прочета, откакто ми каза за него, Milamber. Смятай...от 6 години Laughing
И сега ми стана интересно за тоз Drizzd Do'Urden, но ако разкажеш още нещо ще си е жив спойлер. А може би не. Не знам Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Milamber
Селяк
Milamber


Male
Брой мнения : 15
Принадлежност : Dark Elf
Registration date : 19.10.2008

Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 10:45 am

Ами в книгите се проследява живота на този мрачен елф от малко преди раждането му (затова лично на мен първата и втората книга ми бяха малко по трудни, още не се е отракал достатъчно в тях) . Общо взето като във всяко достойно фентъзи ще срещенеш почти всички раси Smile . Има всичко Smile монаси-магьосници, магьосници, мрачни и светли елфи, ест джуджета и дълбоки мини, демони и тахните селения, както и много други селения, Very Happy пирати и морски битки , чалнати варвари , людоеди , вещици и т.н . А забравих , има и богове Smile и ввсякакви магически щуротии има и един готин пич който е кьорав и един бухал гледа вместо него. Страхотен тандем !!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ся ако питаш за история нея няма да ти разкажа . Не е интересно така...... Very Happy !
Както виждащ поредицата е много богата . вече на български книжките са дванайсет, но малкък формат. Обаче имай предвит че тази поредица не е така грандиознна като другите и не е насочена към философия на масите. Тя разглжда индивидуалната личност и нейните качвства и спозобности. Не се разлива във времето като Сагата, Колелото на времето и т.н. Просто е друг чешит и , ное не е по малко интересна Smile (казвам го абсолютно безпристрасно)
Върнете се в началото Go down
Lembata
Сър
Lembata


Male
Брой мнения : 33
Age : 32
Местоположение : Тъмната страна на Слънцето
Принадлежност : Бог
Registration date : 28.07.2008

Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 5:44 pm

И листа с книгите които трябва да прочета а няма време стана прекалено голям.
Върнете се в началото Go down
Milamber
Селяк
Milamber


Male
Брой мнения : 15
Принадлежност : Dark Elf
Registration date : 19.10.2008

Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 6:04 pm

Де да беше само при теб.......
Върнете се в началото Go down
Lembata
Сър
Lembata


Male
Брой мнения : 33
Age : 32
Местоположение : Тъмната страна на Слънцето
Принадлежност : Бог
Registration date : 28.07.2008

Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 6:11 pm

Е поне ще се подържаме в мъката.

Ayradyss: Днес съм в добро настроение, но ще видим дали и утре ще е така Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Drizzd Do'Urden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drizzd Do'Urden   Drizzd Do'Urden Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Drizzd Do'Urden
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Книги :: Герои-
Идете на: