Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Twilight

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Twilight Empty
ПисанеЗаглавие: Twilight   Twilight Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 4:55 pm

Е сега, нямаше как да не пиша за това Smile Аз гледах само филмчето и ми хареса, значи книгата ще е 1000 пъти по-хубава, мисля да си я взема. Това, което не ми харесва обаче е, че се превръща в такава полюция. То хубаво ги има тия мании от време на време, но май ми се струва прекалено бързо... Та ето ги и кориците на първите две книжки, които са излезнали на български:

Twilight Twilight Twilight Newmoon

Ето и малко за авторката и за създаването:

"Здрач" се ражда в нощта на 2 юни 2003 година. Стефани Майър, авторката на четирите книги от поредицата, многократно е разказвала в интервюта, че онази сутрин се е събудила с яркия спомен за сън, в който на огряна от слънцето поляна стояли обикновено момиче и нечовешки красиво момче. Момчето блестяло на слънцето все едно кожата му била диамант. То било вампир. А двамата били влюбени един в друг и момчето било разкъсвано между любовта си към момичето и желанието си да я убие. (По-късно този сън се превръща в глава 13 от "Здрач" – "Изповеди"). Стефани Майър се събужда и въпреки че е страшно заета с грижите по трите си деца, сяда да го запише. После не могла да спре. Преместила едно бюро по средата на всекидневната, за да работи, докато децата й играят наоколо. Майър твърди, че докато пишела, чувала гласовете на героите в главата си. И писането вървяло лесно. Три месеца по-късно историята на Бела и Едуард била завършена. Скоро след това авторката сключва договор с "Литъл, Браун" за три романа за 750 хиляди долара – огромна сума за начинаещ автор.

Не знам как го правят тия хора - събуждат се и бам!, материал за 4 книги Very Happy

А ето и последните две книжки:

Twilight 00019877
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Milamber
Селяк
Milamber


Male
Брой мнения : 15
Принадлежност : Dark Elf
Registration date : 19.10.2008

Twilight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight   Twilight Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 10:52 pm

Мерси за темата Smile Спаси ме от това да се прецакам първо да гледам филма ,а после да чета книгата Smile .

Как може да сънуваш такъв сън и да участваш в него като наблюдател !?
Върнете се в началото Go down
Altassar
Stormbringer
Altassar


Male
Брой мнения : 153
Местоположение : Kофите
Принадлежност : Damner
Registration date : 16.11.2007

Twilight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight   Twilight Icon_minitimeВто Май 12, 2009 1:39 pm

абе тия книжки може да излязат доста угбави така. Smile ша ги тествам Razz
Върнете се в началото Go down
https://fancy.bulgarianforum.net
Sponsored content





Twilight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight   Twilight Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Twilight
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Книги :: Фентъзи Поредеци-
Идете на: