Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Светът на Диска

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Silverthorn
Виконт
Silverthorn


Male
Брой мнения : 124
Age : 39
Местоположение : Виена, Австрия
Принадлежност : Мой си
Registration date : 17.11.2007

Светът на Диска Empty
ПисанеЗаглавие: Светът на Диска   Светът на Диска Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 11:40 pm

Можеше ли да минем без него? Вярването че светът е всъщност плосък диск, носен от четири слона, стъпили върху гърба на гигантска морска костенурка носеща се в пространството... *поема си дъх* .. е бая старо. По едно време е било особено популярно в Древна Индия. Това не пречи на Тери Пратчет да засели въпросната световна пица с какви ли не чешити, от некадърни магьосници през стражи неудачници до шутове-крале. Ако не го харесвате, значи ви е ампутирано чувството за хумор Smile
Върнете се в началото Go down
http://bioramblings.blogspot.com
Altassar
Stormbringer
Altassar


Male
Брой мнения : 153
Местоположение : Kофите
Принадлежност : Damner
Registration date : 16.11.2007

Светът на Диска Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Диска   Светът на Диска Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 2:18 pm

Аз май съм си ампутиран целия и съм запратен в небитието. ДОСЕГА НИКОГА НЕ МИ Е ПОПАДАЛА КНИГА НА ПРАТЧЕТ!!! Crusify me, but be condescending...
Върнете се в началото Go down
https://fancy.bulgarianforum.net
Silverthorn
Виконт
Silverthorn


Male
Брой мнения : 124
Age : 39
Местоположение : Виена, Австрия
Принадлежност : Мой си
Registration date : 17.11.2007

Светът на Диска Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Диска   Светът на Диска Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 5:01 pm

/offtopic

Току-що ти пратих ЛС, мързи ме да пиша ново. Ако искаш да ти дам нещо на Пратчет, имам май 26 романа за Диска в е-формат... щото с тебе в реалния свят нещо не можем се засече...
Върнете се в началото Go down
http://bioramblings.blogspot.com
dream_dragon
Селяк
dream_dragon


Male
Брой мнения : 13
Registration date : 20.11.2007

Светът на Диска Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Диска   Светът на Диска Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 12:59 am

Страшно много се кефя на Пратчет, но никога няма да седна да чета всичките книги. Просто са много, а ако седна сигурно дълго време няма да погледна друго.
Върнете се в началото Go down
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Светът на Диска Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Диска   Светът на Диска Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 5:11 pm

На едно от рафтчетата си имам 18 негови книги.Не са мои на прятеля ми (колко още има в тях - незнам) все се киска като ги чете,даже ведъж със сълзи на очи! Аз няколко пъти започвам Диска,но никога няама да го довърша - за мен това трябва да си доста болен мозък да напишеш такова нещо и още по-зле,за да го прочетеш!За мен лично това е най-невероятната глупост,която някой някога е измизлял!Но просто лично мнение - феновете да не ми се сърдят!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Светът на Диска Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светът на Диска   Светът на Диска Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Светът на Диска
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Книги :: Фентъзи Поредеци-
Идете на: