Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 The Chronicles Of Amber

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

The Chronicles Of Amber Empty
ПисанеЗаглавие: The Chronicles Of Amber   The Chronicles Of Amber Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 11:23 pm

Ето още една не кратка семеина драма Smile 10 малки книжки,5 отредени за бащата и 5 за сина Wink Както си е в реда на нещата за Зелазни - тръпка,неочаквани развития,любовни истории,подарени балади на дивана ^^ и т.н. Може би втората ми любима поредица!
Върнете се в началото Go down
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

The Chronicles Of Amber Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Chronicles Of Amber   The Chronicles Of Amber Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 11:54 pm

Хаха, мдам, най-вече баладите на дивана^^ Ами...ох, не е честно, знам че Коруин сам си избра да не е крал, ама толкова исках да е...иначе като се замисля, то си е в стила му да спечели короната и сам да се откаже от нея Smile И жалко за Дирдри (най-готината сестричка, ест Smile след Хари Wink ) Едни от най-любимите ми моменти в книгите са в "Царството на Хаоса" (последната за Коруин), когато той разглежда Колодата си и казва за всеки как се е променил. Друг много любим момент ми е от книжките за Мерлин Embarassed , когато има една ретроспекция и Мерлин с приятелката си, Люк и неговата приятелка пият бира на една яхта и си говорят за силата и какво означава тя в различните и аспекти Smile. Един друг невероятен момент е, когато Мерлин води приятелката си през Сенките. Какво говоря, преспокойно мога просто да кажа, че всички книги са ми един любим момент Smile .
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Altassar
Stormbringer
Altassar


Male
Брой мнения : 153
Местоположение : Kофите
Принадлежност : Damner
Registration date : 16.11.2007

The Chronicles Of Amber Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Chronicles Of Amber   The Chronicles Of Amber Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 1:47 pm

Мен си ме кефеше единствено и само Коруин. Smile И донякъде Бенедикт и Рандъм. Smile Книгите са Мерлим ми се сториха някак спрели. Smile Пък и Лабиринта ме кефи повече от Логрус. Smile

Коруин ис дъ маста!!!
Върнете се в началото Go down
https://fancy.bulgarianforum.net
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

The Chronicles Of Amber Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Chronicles Of Amber   The Chronicles Of Amber Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 12:29 am

Altassar написа:
Коруин ис дъ маста!!!

Тва така или иначе Wink

Ето тука имената на разказите за "Хрониките на Амбър":

- Разказът на търговския пътник (The Salesman's Tale)
- Забулената и гизелата (The Shrouding and the Guisel)
- Разказът на кордата (Coming to a Cord)
- Син кон, танцуващи планини (Blue Horse, Dancing Mountains)
- Коридорът на огледалата (Hall of Mirrors)

Някой чел ли ги е?

Жалко, че по Хрониките няма почти никакъв фен арт. А този, който го има...е, айде, няма да казвам нищо за него. Понякога си мисля да прочета книжките пак и да нарисувам нещо...
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Lembata
Сър
Lembata


Male
Брой мнения : 33
Age : 33
Местоположение : Тъмната страна на Слънцето
Принадлежност : Бог
Registration date : 28.07.2008

The Chronicles Of Amber Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Chronicles Of Amber   The Chronicles Of Amber Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 6:59 pm

Аз прочетох първите 2 и прекопах Славейков да намеря останалите, но .... греда. И без това сега си свърщвам книгата която чета та пак юе се търсят Хрониките.
Върнете се в началото Go down
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

The Chronicles Of Amber Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Chronicles Of Amber   The Chronicles Of Amber Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 12:26 am

Няма ли ги? Странно...те миналата година пак ги преиздадоха и вече не са в 5 книжки с по две части от Хрониките, ами мисля са три по-дебели тома...виж в Orange или някоя друга книжарница Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Sponsored content





The Chronicles Of Amber Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Chronicles Of Amber   The Chronicles Of Amber Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Chronicles Of Amber
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Книги :: Фентъзи Поредеци-
Идете на: