Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Гейтуей, Фредерик Пол

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Silverthorn
Виконт
Silverthorn


Male
Брой мнения : 124
Age : 39
Местоположение : Виена, Австрия
Принадлежност : Мой си
Registration date : 17.11.2007

Гейтуей, Фредерик Пол Empty
ПисанеЗаглавие: Гейтуей, Фредерик Пол   Гейтуей, Фредерик Пол Icon_minitimeЧет Ное 22, 2007 1:18 am

Някъде из Слънчевата система група изследователи намират астероид. И то голям. Чудо голямо, Церера също е голяма, ама толкоз за нея. Да де, ама тоя астероид е надупчен като швейцарско сирене от тунели. В тунелите - кораби. Извънземни - на хичиянците. С предварително програмирани курсове. Скачаш в единия и хоп - озоваваш се в приказно богат район. Или в черна дупка. Или посред нищото - рискът е твой. А завърналите се ги очаква слава. Но къде са се дянали хичиянците? И чий го дири Айнщайн през двайсет и някой си век?

/offtopic: От същия автор препоръчвам и "Златото в края на звездната дъга", да видите какво им се случва на земляните като хитреят на дребно Smile
Върнете се в началото Go down
http://bioramblings.blogspot.com
Nedun
Селяк



Male
Брой мнения : 2
Registration date : 13.01.2009

Гейтуей, Фредерик Пол Empty
ПисанеЗаглавие: Страшна поредица!   Гейтуей, Фредерик Пол Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 2:34 pm

Поредицата е страхотна. Предупреждавам, че първата книга е откровено скучна, но втората и третата са невероятни. В момента съм в процес на издирване на четвъртата книга и бих бил много благодарен, ако някой може да помогне с това, тъй като се намират много трудно. На Славйков ги продават само 4те заедно, а ми се струва тъпо да дам 80лв, при положение, че имам първите 3. Има ги в интернет, но ми се ще да си я имам оригиналната. afro
Върнете се в началото Go down
 
Гейтуей, Фредерик Пол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Книги :: Фантастични Поредици-
Идете на: