Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Empty
ПисанеЗаглавие: Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни   Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 9:23 pm

Това е една от първите книги на Зелазни (1969) и е...много извратена. Стилът му на писане е доста по-различен и доста трудно се разбира. Макар и толкова малка книжка е тежка за четене и не е за всеки. Намесени са Египетските Божества, както и много роботи, компютри и само един Стоманен генерал Smile Докато четеш книжката се чудиш за кво става въпрос Laughing , но като я прочетеш всичко ти става ясно. А определено си заслужава да я прочетеш Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни   Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 1:35 pm

Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Zelazni
Върнете се в началото Go down
Lembata
Сър
Lembata


Male
Брой мнения : 33
Age : 32
Местоположение : Тъмната страна на Слънцето
Принадлежност : Бог
Registration date : 28.07.2008

Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни   Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 2:00 am

Четох преди няколко месеца "Господаря на светлината" на Зелани и като чяло ми звучи същото но едното е с египетски божества а другата с будистки. Лично на мен много ми хареса, така че може да погледна и тази.
Върнете се в началото Go down
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни   Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 4:51 pm

Дам......прочетох я и то доста по-бързо отколкото си мислех, че ще ми отнеме.....защото не очаквах да ми хареса,но.....съм грешала - веднага ми стана интересна. Жанрът (не знаех че има такъв) е "притчова фантастика". И доста ми допадна! И, Недунеее - прочети я и ми кажи дали ти е харесала, че да знам какво ти допада - и кой знае, може да ти изровим нещо което не знаеш.....
Върнете се в началото Go down
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни   Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 12:10 am

Ок, намерих я Very Happy За тези, които не могат да я открият никъде по антикварни книжарници:

Създания от светлина и мрак
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Sponsored content





Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни   Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създания от Светлина и Мрак, Роджър Зелазни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Книги :: Самостоятелна Фантастика-
Идете на: