Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Вариациите на Еднорога", Роджър Зелазни

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

"Вариациите на Еднорога", Роджър Зелазни Empty
ПисанеЗаглавие: "Вариациите на Еднорога", Роджър Зелазни   "Вариациите на Еднорога", Роджър Зелазни Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 10:51 pm

Да си дойдем на думата Smile Това са 22 разказа, всеки от който е уникален Smile В титулния разказ става въпрос за един мъж, койро играе шах в един бар с еднорог, а залогът е съдбата на човечеството Smile Отново оставам без коментар Smile
2 от разказите - "Рецитал" и "Голият матадор" не са нито фентъзи, нито фантастика, но са много интересни. Първият те вкарва в ебати филма и те кара да се замислиш...и ти става малко гадно. Вторият...ами действието е доста разнообразно и те поразява с това как бързо започва и как бързо свършва.
"Марш обратно във нощта беззвездна" е малко плашещ разказ за бъдещето.
"Не и вестителя" представя Надеждата по различен и много интересен начин. И съвсем неочкван, разбира се Smile
"Много хубава година" - оптимистичен разказ, но аз лично много се сдухах като го прочетох.
"Моя диодна лейди" доказва, че жените са гадни кучки Smile
"И оцелял съм сал, за да ви кажа" - няма да издавам нищо Smile
"Бизнесът Джордж" - забавна историйка за дракон Smile
"У дома си е Палача" (както и "Вариациите на Еднорога") са носители на наградата Хюго. И разбира се е с неочакван край. Става въпрос за един ИИ и....абе и като криминале е малко.
Всички разкази са свързани с коментари на автора и обяснения как и защо ги е написал.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

"Вариациите на Еднорога", Роджър Зелазни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вариациите на Еднорога", Роджър Зелазни   "Вариациите на Еднорога", Роджър Зелазни Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 12:41 am

О да...............ама тоя за конете на незнам си кой бог още не съм го дочела..... Иначе всичките ми харесват много....study
Върнете се в началото Go down
 
"Вариациите на Еднорога", Роджър Зелазни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Книги :: Разкази-
Идете на: