Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ерагон, Кристофър Паолини

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 7:28 pm

Първо искам да кажа, че когато Паолини е написал книгата е бил на 15. И въпреки това тя много ми допадна - поредното фентъзи с Драконовия ездач, но все пак различна история. Който е гледал филма и ако не му е харесал...е, всички знаем, че книгите са по-добри от филмите.
За сега в България са излезнали първите две книжки от трилогията Наследството - "Ерагон" и "Първородният" ("Eldest").


Последната промяна е направена от на Чет Дек 13, 2007 6:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Silverthorn
Виконт
Silverthorn


Male
Брой мнения : 124
Age : 39
Местоположение : Виена, Австрия
Принадлежност : Мой си
Registration date : 17.11.2007

Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 2:32 pm

Ерагон.... всеки път като чуя това име се сещам за естрагон (вид подправка).. а оттам до естроген (женски полов хормон) е една крачка... гейска история Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://bioramblings.blogspot.com
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 4:39 pm

ОМГ! Това ли е всичко което имаш да кажеш по тая тема?affraid
Върнете се в началото Go down
Altassar
Stormbringer
Altassar


Male
Брой мнения : 153
Местоположение : Kофите
Принадлежност : Damner
Registration date : 16.11.2007

Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 7:53 pm

Мен пък ме накефи книжката като я четох едно време...
Върнете се в началото Go down
https://fancy.bulgarianforum.net
Silverthorn
Виконт
Silverthorn


Male
Брой мнения : 124
Age : 39
Местоположение : Виена, Австрия
Принадлежност : Мой си
Registration date : 17.11.2007

Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitimeВто Дек 11, 2007 3:59 pm

Добре де, признавам че подхождам предубедено, обаче ми е до гуша дошло от клиширани герои яздещи дракони трепещи лошковци. Особено като вземат да ги направят на филм, направо нещо се преобръща в мен... Между другото има една страшно добра книга на Гордън Диксън, казва се Драконът и Джорджът. Едновременно подкрепя и преобръща всякакви представи за драконите... и св. Георги Smile
Върнете се в началото Go down
http://bioramblings.blogspot.com
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 3:09 pm

Я кажете сега,че изобщо не си спомням кво стана във втората книжка? Свърши ли? Или ще има още една.....? Нищо не си спомняяяяяяяяяям!!!silent
Върнете се в началото Go down
Altassar
Stormbringer
Altassar


Male
Брой мнения : 153
Местоположение : Kофите
Принадлежност : Damner
Registration date : 16.11.2007

Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 7:39 pm

Поредицата беше запланувана, като трилогия, но незнам дали това инфо е актуално още. Smile

Пък кво става във втората книжка незнам, щото така и не я прочетох. Smile
Върнете се в началото Go down
https://fancy.bulgarianforum.net
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 11:31 am

Е аз като съм я чела и кво - да не би да знам повече от тебе??? Или ??? Сестра миииииииии - тая книга нали я четох или само аз така си мисля??? Кажи ми!!! Спаси ме от тези дерзания и въпроси които ме измъчват....нали знаеш, че ти си моето слънчице което ме напътства да не се изгубя в тъмното....sunny.
И ако все пак не съм се заблудила - за кво по дяволите идеше реч....study scratch
Целувчициии.....
Върнете се в началото Go down
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 11:01 pm

А, чела си я, спор няма Smile Даже ти хареса Smile Аз прочетох само първите 30-тина страници...ами започват да си пооправят оня град в пещерите, Ерагон май им обеща да направи отново оня огромен камък, рубин или квото е там, щото в последната битка с лошите го бутнаха с дракона (дано не се лъжа) и трябва да заминава към Елсинор май (града на елфите), защото обеща да си довърши обучението. Това го обеща доколкото си спомням на някакъв човек, който му се яви във видение (или сън). Появи се и вещичката си с котколака си...Само това си спомням.
@ Мелисандра: От твоята светлинка в тъмното Smile Цунчици Smile

Втората се казва "Първородният" и си чакаме и третата книжка Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
Melissandre
Amyrlin
Melissandre


Female
Брой мнения : 148
Age : 40
Registration date : 17.11.2007

Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 2:43 pm

ЕЕЕЕЕЕ.....това дето си го написала ми е познато .... даже после знам кфо става докато са при елфите...да....ама баш на финала вече нз как се развиха нещата....ама....нищо де....поне вече съм сигурна,че съм я чела study Razz....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ерагон, Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ерагон, Кристофър Паолини   Ерагон, Кристофър Паолини Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ерагон, Кристофър Паолини
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Книги :: Фентъзи Поредеци-
Идете на: