Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дриймър

Go down 
АвторСъобщение
Altassar
Stormbringer
Altassar


Male
Брой мнения : 153
Местоположение : Kофите
Принадлежност : Damner
Registration date : 16.11.2007

Дриймър Empty
ПисанеЗаглавие: Дриймър   Дриймър Icon_minitimeПет Фев 15, 2008 7:35 pm

Това съм го забравил... е сега го изрових изпод купчината прашасали файлове. Не го знам, кога съм го драснал...


Ситуацията беше тежка. Незнаех какво се случва. Нищо не беше ясно. От къде на къде, това, което се случваше, беше реално. Аз къде се намирах. Тук ли бях, или някъде другаде. И въобще, къде беше това ТУК?! Какво по дяволите ставаше? Защо така се получаваше?!

Рязкият блясък на мигновенното прозрение ми смаза главата! Бях разбит. Отново бях приел кофти субстанцията. Отново бях девъстейтнат. Къде се намирах и защо това, което се случваше, се случваше?! Какво по дяволите ставаше?
С някакво сетно усилие, последен импулс на моята воля, успях да поместя ръка и докоснах Мериън. Усетих я до мен, като нещо неразделно и спокойно. Като пристан на моята рееща се в нищото, личност. Стистнах ръката й, може би прекалено силно, и усетих нейното нежно трепване. Бях я събудил.
Тя ме погледна и погълна съзнанието ми още в първия миг. Не успях да се противопоставя. Нейната безгранична любов ме погълна и аз потънах в отворената и душа. Не исках, но се случи. Разгадах я до дъното. Вече ми беше ясна и безинтересна. Случи се в един миг. По-малко даже. Едва успях да прозра бледото сияние на елегантно промъкващата се тиха, загадъчна перспектвина мисъл.
Нейният поглед ме задържа още малко. Отърсих глава и сведох поглед. Трудно беше да я погледна с очи пълни с незаинтересованост. Тежка сълза се търкулна по бузата ми. Нима плачех? Нима изпитвах тъга? Нима отново усещах горчивината на разочарованието? Нима отново бях сам? Защо?! Къде сбърках? Защо все така се получаваше? Защо винаги се появяваше причина, да се промъкна в дълбините на човешките личности?
И отново този поглед. Коя си ти? Защо си до мен? Аз обичам ли те? Обичал ли съм те? Коя си ти? Какво по дяволите става? За...
Върнете се в началото Go down
https://fancy.bulgarianforum.net
 
Дриймър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Фен Категория :: Фен Разкази-
Идете на: