Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy

Фентъзи и Фантастика
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Приключенията на Лукчо, Джани Родари

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Silverthorn
Виконт
Silverthorn


Male
Брой мнения : 124
Age : 39
Местоположение : Виена, Австрия
Принадлежност : Мой си
Registration date : 17.11.2007

Приключенията на Лукчо, Джани Родари Empty
ПисанеЗаглавие: Приключенията на Лукчо, Джани Родари   Приключенията на Лукчо, Джани Родари Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 5:49 pm

Е това е то. Даже това е ТО. Истинското зеленчуково фентъзи. На тая книга съм се кикотил като дете-идиотче (предимно защо бях, а и още съм, дете-идиотче). Който е ходил да яде в "Дон Домат", може по илюстрациите в менютата да се сети каква е зверска дебилия в мозъка на тоя човечец Smile
Върнете се в началото Go down
http://bioramblings.blogspot.com
Ayradyss
Bean sídhe
Ayradyss


Female
Брой мнения : 209
Age : 34
Местоположение : Worms city
Принадлежност : Priest
Registration date : 17.11.2007

Приключенията на Лукчо, Джани Родари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приключенията на Лукчо, Джани Родари   Приключенията на Лукчо, Джани Родари Icon_minitimeЧет Мар 06, 2008 3:44 pm

Определено е голяма дебилия в главата на тоя човек! Лукчо не съм го чела, но Джани Родари си ми е познат с "Приказки по телефона", а това....ами родителите трябва да са извратени, ако го дадат това на деца да го четат... Даже трябва да бъдат преследвани със закон^^ А може и затова Боби-уно да е такова идиотче, сигурно го е чел като малък. Със сестрата веднъж като бяхме на село нямахме друго под ръка и затова "малко" го "коригирахме"...с хубаво червено върху самата книга Very Happy Не си спомням кфо направихме със самите историйки, но си спомням, че на края книгата се казваше "Разкази за мобифона" (или домофона), нали се сещате...това беше много отдавна... Smile и беше от Йоан Падари (наистина трябва да е било отдавна, но на нас ни беше адски забавно....сигурно, защото и ние сме деца-идиотчета Smile )
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ayradyss
dream_dragon
Селяк
dream_dragon


Male
Брой мнения : 13
Registration date : 20.11.2007

Приключенията на Лукчо, Джани Родари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приключенията на Лукчо, Джани Родари   Приключенията на Лукчо, Джани Родари Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 2:04 pm

Едно време имах грамофон и една от плочите беше точна тази приказка. Разбивал съм се да я слушам.
Върнете се в началото Go down
Lembata
Сър
Lembata


Male
Брой мнения : 33
Age : 32
Местоположение : Тъмната страна на Слънцето
Принадлежност : Бог
Registration date : 28.07.2008

Приключенията на Лукчо, Джани Родари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приключенията на Лукчо, Джани Родари   Приключенията на Лукчо, Джани Родари Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 7:55 pm

За мене това е книгата за деца (и Янбибиян)!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приключенията на Лукчо, Джани Родари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приключенията на Лукчо, Джани Родари   Приключенията на Лукчо, Джани Родари Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приключенията на Лукчо, Джани Родари
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fantasy :: Книги :: Самостоятелно Фентъзи-
Идете на: